Nasze obiekty


  

 

 

Koniec sezonu Ligi Old Boys!
12 kwietnia 2018

Za nami już kolejny sezon Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys"

 

Mistrzem 1. ligi po raz kolei został IREX GAZ. Obrońca tytułu z poprzedniego sezonu, drużyna Irex Gaz, podczas całego sezonu nie przegrała żadnego meczu. Na drugim stopniu podium uplasowali się zawodnicy Zygzak Ruda Śląska, a trzecie miejsce zajęli, tak jak przed rokiem, zawodnicy U.P. Gebauer.

Z ligą zegna się zespół U Niego. 

 

Mistrzem 2. ligi została drużyna Biadacz, która po roku przerwy wraca do elitarnego grona pierwszoligowcych zespołów. Drugie miejsce zajęli piłkarze zespołu Skarbek ZZG KWK Pokój, a trzecie miejsce TELE-NAT.

 

Prawodpodobnie o awans i spadek powalczą zespoły:

 

Burza- Skarbek ZZG KWK Pokój

Rolnik Mikołów - TELE-NAT

 

1. liga:

1. Irex Gaz

2. Zygzak Ruda Śląska

3. UPG

 

2. liga:

 

1. Biadacz

2. Skarbek ZZG KWK Pokój

3. TELE-NAT

 

Królem strzelców 1. ligi został Grzegorz Misterka z drużyny U.P.G. z 29 bramkami na swoim koncie, 

natomiast w 2. lidze najwięcej trafień na swoim koncie zaliczył Ksawery Neumann- 20 bramek.

 

Oto nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników w sezonie 2017/18:

 

1. liga

 

Najlepszy strzelec: Grzegorz Misterka - UPG

Najlepszy zawodnik: Rafał Rak- PWIK i Dariusz Rymaszewski - Irex Gaz

Najlepszy bramkarz: Janusz Potempa - Irex Gaz

 

2. liga

Najlepszy strzelec: Ksawery Neumann - Biadacz

Najlepszy zawodnik: Jarosław Wadas - Skarbek ZZG KWK Pokój

Najlepszy bramkarz: Łukasz Tunkle - Biadacz

 

 

Oto najlepsi strzelcy poszczególnych drużyn:

 

1. liga

 

Irex Gaz-  Dariusz Rymaszewski - 19 bramek

Zygzak Ruda Śl. - Adam Grzymkowski - 13

UPG- Grzegorz Misterka - 29

PWIK - Rafał Rak- 28

WINDEX- Daniel Kasperek-6, Grzegorz Lewandowski- 6, Adam Zając- 6

Rolnik Mikołów - Tomasz Hajnc- 10

Burza - Damian Stemplewski - 11

U Niego - Krzysztof Hajduga - 9

 

2. liga

 

Biadacz- Ksawery Neumann - 20 bramek

Skarbek KWK Pokój - Jarosław Wadas- 12

TELE- NAT- Arkadiusz Kulpan - 11

Daw-Rek- Artur Opeldus - 15, Michał Zięcik - 15

Domino-Time - Mariusz Izydorczyk - 12

Jastrząb - Rafał Bieniasz - 8

Smart Logic - Andrzej Zych - 6, Mariusz Słomski 6

Kadra Bielszowice - Rafał Jankowski - 12

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 


powrót do aktualności »

Aktualności


Szukaj na naszej stronie

 
 



 

Sonda

Która z podanych niżej imprez podobała Ci się najbardziej?

Rudzki Półmaraton Industrialny
Dzień Dziecka
Nocny Rajd Rowerowy
Hawaii Party
Mistrzostwa w Narciarstwie
Silesian Football Night
Bieg Mikołajów

 

Wybrane zdjęcie