Koniec sezonu Ligi Old Boys!
12 kwietnia 2018

Za nami już kolejny sezon Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys"

 

Mistrzem 1. ligi po raz kolei został IREX GAZ. Obrońca tytułu z poprzedniego sezonu, drużyna Irex Gaz, podczas całego sezonu nie przegrała żadnego meczu. Na drugim stopniu podium uplasowali się zawodnicy Zygzak Ruda Śląska, a trzecie miejsce zajęli, tak jak przed rokiem, zawodnicy U.P. Gebauer.

Z ligą zegna się zespół U Niego. 

 

Mistrzem 2. ligi została drużyna Biadacz, która po roku przerwy wraca do elitarnego grona pierwszoligowcych zespołów. Drugie miejsce zajęli piłkarze zespołu Skarbek ZZG KWK Pokój, a trzecie miejsce TELE-NAT.

 

Prawodpodobnie o awans i spadek powalczą zespoły:

 

Burza- Skarbek ZZG KWK Pokój

Rolnik Mikołów - TELE-NAT

 

1. liga:

1. Irex Gaz

2. Zygzak Ruda Śląska

3. UPG

 

2. liga:

 

1. Biadacz

2. Skarbek ZZG KWK Pokój

3. TELE-NAT

 

Królem strzelców 1. ligi został Grzegorz Misterka z drużyny U.P.G. z 29 bramkami na swoim koncie, 

natomiast w 2. lidze najwięcej trafień na swoim koncie zaliczył Ksawery Neumann- 20 bramek.

 

Oto nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników w sezonie 2017/18:

 

1. liga

 

Najlepszy strzelec: Grzegorz Misterka - UPG

Najlepszy zawodnik: Rafał Rak- PWIK i Dariusz Rymaszewski - Irex Gaz

Najlepszy bramkarz: Janusz Potempa - Irex Gaz

 

2. liga

Najlepszy strzelec: Ksawery Neumann - Biadacz

Najlepszy zawodnik: Jarosław Wadas - Skarbek ZZG KWK Pokój

Najlepszy bramkarz: Łukasz Tunkle - Biadacz

 

 

Oto najlepsi strzelcy poszczególnych drużyn:

 

1. liga

 

Irex Gaz-  Dariusz Rymaszewski - 19 bramek

Zygzak Ruda Śl. - Adam Grzymkowski - 13

UPG- Grzegorz Misterka - 29

PWIK - Rafał Rak- 28

WINDEX- Daniel Kasperek-6, Grzegorz Lewandowski- 6, Adam Zając- 6

Rolnik Mikołów - Tomasz Hajnc- 10

Burza - Damian Stemplewski - 11

U Niego - Krzysztof Hajduga - 9

 

2. liga

 

Biadacz- Ksawery Neumann - 20 bramek

Skarbek KWK Pokój - Jarosław Wadas- 12

TELE- NAT- Arkadiusz Kulpan - 11

Daw-Rek- Artur Opeldus - 15, Michał Zięcik - 15

Domino-Time - Mariusz Izydorczyk - 12

Jastrząb - Rafał Bieniasz - 8

Smart Logic - Andrzej Zych - 6, Mariusz Słomski 6

Kadra Bielszowice - Rafał Jankowski - 12

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 


powrót do aktualności »

Aktualności


Szukaj na naszej stronie

 
 



 

Sonda

Która z podanych niżej imprez podobała Ci się najbardziej?

Mistrzostwa w Narciarciarstwie
Hawaii Party
Nocny Rajd Rowerowy
Dzień Dziecka
Rudzki Półmaraton Industrialny
Silesian Football Night
Bieg Mikołajów

 

Wybrane zdjęcie